ماشین ظرفشویی جی پلاس 14 نفره مدل GDW-N4663

استفاده از ماشین ظرفشویی کمک می کند تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی و آب زمان بیشتری را با میهمانانتان بگذرانید. محصولی از برند جی پلاس است.

این ماشین ظرفشویی، مبله است که علاوه بر خانواده‌ های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌ گیرند، به دلیل داشتن برنامه شستشوی نصف ظرفیت (half load) برای خانواده های کم جمعیت نیز گزینه مناسبی می باشد. برنامه شستشوی نصف ظرفیت (half load) برای زمانی است که ظروف شما به حد نصاب نرسیده باشد.

با فعال کردن این برنامه می توانید دستگاه را تنظیم کنید تا یکی از طبقات شسته شود. این  دارای صفحه نمایش بوده و میزان صدا 49 دسیبل و مجهز به قفل کودک می باشد. یکی از ویژگی‌ های مهم در این ماشین ظرفشویی جی پلاس مصرف بهینه انرژی آن است که نمودار مصرف انرژی آن ++A می باشد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس 14 نفره مدل GDW-N4663 دارای طبقه سوم مجزا است که برای شستشوی قاشق و چنگال می باشد. تعداد برنامه های اصلی شستشو در این محصول، 6 و تعداد برنامه های انتخابی اضافه شستشو، یک عدد می باشد.

ابعاد این ماشین ظرفشویی 598*610*845 میلی متر است که شامل عرض 598 میلی متر، عمق 610 میلی متر و ارتفاع 845 میلی متر می باشد. نفیس 24 نماینده محصولات گلدیران میباشد .

از برنامه های شستشو در این محصول می توان به برنامه شستشوی روزانه در 90 دقیقه، برنامه شستشوی سریع (Rapid)، برنامه جهت شستشوی اقتصادی Eco، برنامه شستشوی ظروف پر مصرف Normal، برنامه شستشوی پرقدرت برای ظروف بسیار کثیف (Intensive) و برنامه شستشو در زمان دلخواه (Delay Start) می باشد. این ماشین ظرفشویی جی پلاس مجهز به عملکرد خشک کن اضافه Extra drying نیز می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *